Pod kapotou

Kniha Pod kapotou je 52-týždňový študijný materiál pre chlapčenské skupinky.

Expedícia

Vo vitrínke

Kniha Vo vitrínke je 52-týždňový študijný materiál pre dievčenské skupinky.

Credo

Tento materiál je ideálny pre skupinky typu jeden na jedného alebo skupinky s menším počtom členov, ktorí sú na začiatku svojho života s Kristom s túžbou nasledovať Ho.

Look

4-týždňové biblické štúdium evanjelia pre tých, čo majú otázky. Je užitočným a na prípravu nenáročným nástrojom na zvestovanie evanjelia jednotlivcom.

Dávka

Prvý online materiál pre pracovníkov s mládežou na Slovensku. Ponúka inšpiráciu, biblické zamyslenia, hry, články o práci s mládežou a oveľa viac. Materiály sú rozdelené do kategórií: nápady, témy, rast a vedenie.

Davka online

Elementy

“Elementy“ je nové a jedinečné desaťtýždenné štúdium, ktoré prináša veriaceho priamo ku zdroju a pomáha dospelému veriacemu obnoviť svoje návyky, vďaka čomu budú opäť zdravé a vďaka čomu budú niesť ovocie.

Elementy online

Prieskumy

Aká je podstata prichádzajúcej generácie na Slovensku?

V roku 2013 sme uskutočnili rozsiahly prieskum medzi mladými ľuďmi vo veku od 14 do 16 rokov a otázka, na ktorú sme sa snažili zistiť odpoveď je Aká je podstata prichádzajúcej generácie na Slovensku. Čítaj viac...

Prieskum religiozity mládeže

Tréningové Centrum Kompas (TCK)  spolu s partnerskou organizáciou Kresťanská Akademie Mladých (KAM), Josiah Venture NFPO a Maclellan FF na jar 2011 uskutočnili prieskum religiozity medzi stredoškolskou mládežou v SR a ČR. Čítaj viac...

Dokumenty

Upozornenie o ochrane osobných údajov

Spracovanie osobných údajov je riadené Všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (GDPR) Čítaj viac...

Ankety

Prečo mladí ľudia najčastejšie opúšťajú mládeže?

- Výsledky

Zúčastníš sa referenda o rodine?

- Výsledky

Koľko ľudí si osobne viedol ku Kristu za posledných 5 rokov?

- Výsledky

S čím podľa teba najviac zápasia dnešní tínedžeri?

- Výsledky