Nový Fusion v Bratislave

11. Mar | Draho | Novinky | Akcie | FUSION

Chválime Boha za vznik nového Fusion na Slovensku. Toto je štvrtý Fusion (a druhý v Bratislave), ktorý si našiel domov v Kresťanských zboroch v Bratislava - Rača.

Ako sa to celé udialo?

Po vyše troch mesiacoch príprav, tréningu a modlitieb prišla streda, 11.marca, náš deň D!
Začali sme ráno v kultúrnom dome v Rači. Spolu s domácimi z KZ Rača, bratislavským BJB Viera Fusion spevokolom a TCK tímom /Fusion SK/, sme rozostavili aparatúru, stupienky, svetlá, rozcvičili si hlasivky a privítali približne 200 študentov z dvoch račianskych škôl.
Do polovice koncertu bolo veľmi rušno kvôli neutíchajúcemu šomraniu si študentov, no postupne Fusion atmosféra dostala všetkých v sále a pozorne sa prizerali, tancovali, spievali a divili sa čo za výchovný koncert sme si pre nich pripravili. Po hodine vynikajúceho výkonu Fusion BA - BJB Viera sme sa zo študentmi rozlúčili s pozvánkou v rukách na prvú skúšku v priestoroch zboru KZ - Rača, ktorá sa konala v ten istý deň!

Modlili sme sa, aby nepriaznivé počasie neodradilo študentov. Vďaka Bohu prišli piati noví a pevne veríme, že to je iba začiatok dobrodružnej cesty. Prvá skúška /v pokračovaní už aj tak veľmi náročného dňa/ bola vedená domácim tímom a zvládli ju excelentne. Príjemné prostredie, príjemná atmosféra. Naučili sme sa dve nové piesne, hrali veľa hier, počuli výborné zamyslenie a dosýta sa najedli.

Prosím, modlite sa s nami za Raču aj naďalej, aby Boh poslal ďalších študentov na Fusion, ktorý bude bývať pravidelne každú stredu od 17:00 do 19:00.

Fusion Slovensko.

Galéria