Fusion Senec MINI-tábor

08. Sep | Draho | Akcie | FUSION

V Apoštolskom zbore Senec sa uskutočnil v jeden víkend na konci augusta. Impulz na jeho zorganizovanie prišiel od samotných študentov, ktorí už zažili celý Fusion tábor na začiatku leta.

Boli z neho nadšení a bolo im ľúto, že Senec ako taký ho nezažil. A tak sme sa rozhodli pre takú 2-dňovú ochutnávku. Super. Znie to tak jednoducho, že?

Dva dni sú stále len dva dni a vedeli sme, že nebudeme schopní zostaviť niekoľko skladieb na koncert. Rozhodli sme sa teda natočiť svoj vlastný audio a video klip! Prvý deň sme sa skladbu učili hrať a spievať, počas druhého dňa sme urobili potrebné nahrávky. Bola to skvelá skúsenosť pre všetkých! Niektorí si takéto veci vyskúšali po prvý krát. Bola som unesená z tak profesionálnej techniky, ktorú si priniesli samotní študenti, aby sme to mohli nahrať. Najlepšie bolo vidieť ako všetci spolu pracovali na jednej veci!

Osobne som si najviac užila prvý večer. Pozerali sme film „Fireproof“, po ktorom nasledovala diskusia. Viacerí zo študentov sa otvorili a pozdieľali svoje životné skúsenosti.

Musím povedať, že tieto 2 dni boli mimoriadne nárčoné a unavujúce, ale stálo to za všetko naše úsilie. Hovoriť o láskej Božej vždy stojí za to!

Galéria